Yılbaşı Dekorasyonu

2
299

Yılbaşına sayılı günlerin kaldığı şu günlerde hazırlıklarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Eviniz için sevimli şirin süslemeler, sevdikleriniz için küçük sürprizler hazırlayarak yılbaşı atmosferini yaşatabilirsiniz.

yilbasi-dekorasyonuRenkli ponponları bir araya getirerek küçük bilezikler yapabilir kapı süsü olarak kullanabilirsiniz.yilbasi-dekorasyonu-1Kozalakları ve renkli keçeleri kullanarak küçük şirin adamlar yapabilir camınızın önünde, salonunuzda konsol üzerinde dekore edebilirsiniz.yilbasi-dekorasyonu-2Yılbaşı toplarını renkli kurdele iplerin takarak bir araya getirip salon yada oturma odanızın tavanına asabilir hareketli bir dekorasyon elde edebilirsiniz.yilbasi-dekorasyonu-3Evinizin bir bölümünü şekildeki gibi yıldızlarla süsleyebilir, süsleme yaptığınız alana küçük saksılarda çamlar koyabilirsiniz.yilbasi-dekorasyonu-4Salonunuzda bir köşeyi aile fotoğraflarına ayırabilir, geyikler ve renkli kağıtlarla yaptığınız süslemelere yer verebilirsiniz.Kırmızı simli şeritli beyaz mumları ve yılbaşı süslerini küçük dekoratif bir tabakta bir araya getirebilir yemek masanızda dekore edebilirsiniz.yilbasi-dekorasyonu-6Yılbaşında evimizi süslerken bahçemizi kapı önümüzü de unutmayalım. Dış kapı girişinizde bir bank yada taburelere çam dalları, kozalaklar ve büyük yılbaşı toplarıyla süsleyerek misafirlerinize güzel bir karşılama yapabilirsiniz.yilbasi-dekorasyonu-7Yılbaşı için bir başka dekorasyon önerimiz de yastıklar, koltuklarınızı yılbaşı için özel tasarlanmış yastıklarla süsleyebilir salonunuzu renklendirebilirsiniz. Yılbaşı için farklı dekorasyon önerileri görmek isterseniz yılbaşı ev dekorasyonu başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Yastıklarla süsleme fikri çok hoşuma gitti. Hem sadece yılbaşı için değil diğer zamanlarda da sıkça kullanılabilecek bir model. Diğerleri de çok güzel ve hazırlaması da oldukça eğlenceli olacak tasarımlar. fikirleriniz için çok teşekkür ederim 🙂

    • Merhaba Ali’ye Hanım, yorumlarınız için teşekkür ederiz ?. Bu yazımızdaki yılbaşı süslemelerinin çoğunu normal zamanda da düşünebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz