Yuvarlak Yemek Masası

0
1570

Yuvarlak yemek masası kullanarak yemek odasında yemek zamanlarınızı keyifli hale getirmek istiyorsanız konfor ön planda olmalıdır. Sandalyeler rahat ve yuvalak yemek masasının boyutu aile bireylerini alabilecek genişlikte olmalıdır. Bizler de bugün yuvarlak yemek masasının boyutu ve şekli, yuvarlak, kare ya da dikdörtgen olması dekorasyonu nasıl değiştiriyor onu göstermek istiyoruz. Bu yazımızda ise sadece yuvarlak yemek masasına yer vererek birbirinden farklı modellerle sizlere dekorasyon fikirleri sunacağız.

Yuvarlak Beyaz Yemek Masası

Yuvarlak beyaz yemek masası
Yuvarlak beyaz yemek masası

Beyaz yuvarlak yemek masası, beyaz zarif sandalyeler, siyah sehpa ve renkli bir tablodan oluşan yemek odası. Yemek alanı için ayırdığınız alan küçükse büfe, konsol ve vitrin gibi mobilyalara yeriniz de yoksa burada olduğu gibi siyah bir sehpa kullanarak ikramlarınızı serviste kolaylık olması açısından kullanabilirsiniz. Halı rengi seçiminde mobilya ve sandalye minderlerinde kullandığınız renklerin kombinasyonunu tercih edebilirsiniz.

Yuvarlak Ahşap Yemek Masası

Yuvarlak ahşap yemek masası
Yuvarlak ahşap yemek masası

Ahşap yuvarlak yemek masası ve siyah sandalyelerden oluşan küçük yemek odası. Sarı koltuklardan oluşan salon ile yakalanan güzel bir kombinasyon. Sandalye ve koltuklarda birbirine yakın stilde tasarımlar tercih edilmiş.

Yuvarlak Kahverengi Yemek Masası

Yuvarlak kahverengi yemek masası
Yuvarlak kahverengi yemek masası

Kahverengi yuvarlak yemek masası, siyah büfe ve çiçekli kumaş sandalyelerden oluşan yemek odası. Taş duvarlar ve duvarda şamdan tipi apliklerle sağlanan aydınlatma.

Yuvarlak Cam Yemek Masası

Yuvarlak cam yemek masası
Yuvarlak cam yemek masası

Cam yuvarlak yemek masası, kiraz büfe, kristal avize ve toprak tonlarında sandalyelerden oluşan klasik yemek odası takımı. Geometrik desenlerden oluşan duvar kağıdı tercih ederek klasik mobilyalar ile retro stili bir araya getirerek güzel bir kombinasyon yapabilirsiniz.

Yuvarlak Akdeniz Stili Yemek Masası

Yuvarlak akdeniz stili yemek masası
Yuvarlak akdeniz stili yemek masası

Yemek alanı için ayırdığınız alan bu şekilde ise yuvarlak yemek masası ve açık mavi sandalyelerle Akdeniz stili yemek odası oluşturabilirsiniz. Aydınlatmada şamdan tipi avize tercih edebilir, vizon ve krem tonlarından oluşan ince, zarif perdeler tercih edebilirsiniz.

Yuvarlak Yeşil Yemek Masası

Yuvarlak yeşil yemek masası
Yuvarlak yeşil yemek masası

Fıstık yeşili mobilyalara daha önce yer vermemiştik. Bu yüzden fıstık yeşili sandalyeler ve perdelerden oluşan klasik bir yemek odası ve yuvarlak yemek masası seçtik sizler için. Pencere önüne yuvarlak yemek masasını koyup yemek yerken manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz. Hatta kahvaltılarda güneşten fazlasıyla yararlanabilirsiniz.

Yuvarlak Siyah Klasik Yemek Masası

Yuvarlak siyah klasik yemek masası
Yuvarlak siyah klasik yemek masası

Siyah yuvarlak yemek masası, leylek bibloları, seramik vazolar ve cam önüne konulan sedirden oluşan klasik yemek odası. Yemek odalarında sedir uygulamalarını seviyorum mistik bir hava katıyor yemek odasına. Halı seçiminde masa kesimi dikkate alınarak yuvarlak halı tercih edilmiş. Duvar kağıdında kalın desenler tercih ederek geçmişe götüren, yemek odasında retro stil yakalanmış. Duvarda tabak süslemelerine yer verilirken yemek masası ve sehpa canlı çiçeklerle süslenmiş. Bitkilerle yapılan yemek odası süslemesini çok seviyorum. Çünkü daha canlı ve daha samimi bir ortam oluşturuyor.

Yuvarlak Rustik Yemek Masası

Yuvarlak rustik yemek masası
Yuvarlak rustik yemek masası

Çiftlikleri çok severim kim sevmez ki. En büyük hayallerimizden biri içerisinde farklı türlerden olan hayvanlar ve bitkiler yetiştirmek. Kendi etini, sütünü ve sebzelerini yetiştirerek doğal bir şekilde beslenmek. Gerçi tavuklarımız var 7-8 tane onlarla idare ediyoruz. Güzel bir çiftlik evim olursa kesinlikle böyle bir yuvarlak yemek masası düşünebilirim. Açık mutfak ve  mutfak tezgahı yanına konulan yuvarlak yemek masası, hasır sandalyeler ve turuncu deri koltuktan oluşan rustik stil bir takım. Mobilya rengi olarak turuncuyu seviyorum daha sıcak gösteriyor ortamı.

Yuvarlak Modern Yemek Masası

Yuvarlak modern yemek masası
Yuvarlak modern yemek masası

Ahşap koyu kahverengi yuvarlak yemek masası, gümüş renkli metal sandalyeler, puf ve sarı aydınlatma ürününden oluşan modern yemek odası. Klasik yemek odasından moderne tarza bir geçiş var bu yemek odasında. Yemek masası ve kilimi ile klasik bir tarzı varken sandalyeleri ve aydınlatmasıyla içerisinde modern stilleri barındırıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz