Yuvarlak Yemek Masaları

2
3892

Yemek odaları hem salonlarda, hem de yemek odası için hazırlanan özel odalarda demirbaş eşyalar arasında yer almaktadır. Mobilyalar ile uyumlu görüntü vermesi gereken ve şık bir duruş sergilemesi istenen yemek masalarının aynı zamanda kullanışlı olması da gerekmektedir. Dekorasyonunun önemli parçası olan yemek masaları özellikle yuvarlak modeller ile daha çok ilgi görüyor.

yuvarlakyemekmasalari

İlk yemek masası modelinin daha sade ve klasik olmasını istedim. Ancak oldukça geniş bir oturum alanı sunduğu için salon için değil yemek odası olan evler tarafından tercih edilebilecek bir model.

yuvarlakyemekmasasi

Mutfakta, salonda, oturma odasında ve hatta ofiste bile tercih edebileceğiniz bir yemek masası. O kadar sade ve modern ki herkesin beğenisini kazanıyor. Açılıp-kapanabilir özelliği ile çok da minimal.

yuvarlakcamyemekmasalari

Cam masalar her zaman daha gösterişlidir. Hele ki örneğimizde gördüğünüz yemek masasına hangi bayanlar hayır diyebilir ki? Sandalyelerin modern görünümüne bir bakın, gerçekten harika. Her eve lazım bu yemek masalarından.

yemekmasalari

Kırmızı ve beyaz renkler ile hazırlanan yemek masaları her bayanın tercihi. Hem daha güzel göründükleri için, hem de her mobilyaya uygun olduğu için salon ve mutfaklarda tercih edilebilir.

yuvarlakyemekmasasimodelleri

İki kişilik minimal bir yemek masası arıyorsanız tam size göre. Gerektiğinde dört kişilik olarak da kullanabileceğiniz, deri sandalyesi ve mermer masası ile dikkat çekiyor. Son derece modern ve çekici bir yemek masası.

 

2 YORUMLAR

  1. Yuvarlak yemek masalarını çok seviyorum ve daha kullanışlı gibi geliyor bana. Yuvarlak masa etrafında toplanınca daha çok kişi oturabilirmiş gibi. Köşeler ölü bölge bence 😀 Yuvarlak masaları savunacağız.

    • ? Yuvarlak yemek masaları daha fazla kişiyi ağırlıyor. Dediğiniz gibi ölü alan olmadığı için kişi sayısı bakımından avantajlı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz