Oda Dekorasyonu

2
441

Evinizin en çok kullanılan odalarını daha güzel ve çekici bir tasarıma kavuşturmak ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise son dönemlerde dekorasyon trendlerine uygun olarak hazırlanan birbirinden güzel oda dekorasyonu örneklerini sunmak istiyoruz. Pek çok farklı renk, mobilya ve aksesuar kullanarak gerçekleştirebileceğiniz oda dekorasyonu ile modern ve rahat bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz.

odadekorasyonu

Modern ve rahat bir oda dekorasyonu yapmak istiyorsanız kalabalıktan kaçmalı, az mobilya kullanmaya özen göstermelisiniz. Sadece birkaç adet demirbaş mobilya ile ferah ve rahat bir yaşam alanı hazırlamak mümkün. Örnekte olduğu gibi sadece bir oturma grubu ve duvar ünitesi yeterli.

modernodadekorasyonu

Renklerin seçimi oda dekorasyonunda en önemli konudur. Birbirine uyumlu iki renk veya en fazla üç renk ile kullanacağınız mobilya ve aksesuarlar modern tasarımın kaynağıdır.

maviodadekorasyonu

Oturma odası için tercih edebileceğiniz en güzel ve huzur verici renklerin başında mavi gelmektedir. Mavi bir oturma takımını beyaz bir sehpa ile kombin yaparak kullanın.

oturmaodasıdekorasyonu

Şık, modern ve huzur verici bir oda dekorasyonu daha. Yere yakın mobilyalar ile hem rahat, hem de modern bir oturma takımına sahip olabilirsiniz. Şık ve çok büyük olmayan bir orta sehpa ise oturma odalarının vazgeçilmezi.

sıkoturmaodasi

Oturma odanız için kabalıktan kaçara şık aksesuarlar ile buluşturmak istiyorsanız duvar rafı kullanmalısınız.

sadeodadekorasyonu

Siyah beyaz ve son derece modern bir konsept ile hazırlanmış mobilyanın renkli kırlentler ve orta sehpa ile modern görüntüsü.

2 YORUMLAR

  1. Bu sayfada göre göre kıskanır oldum bu dekorasyonları. Benim evim hiç böyle olmuyor. Işık hilesi mi bunlar 😀 Özellikle son fotoğraftaki halıyı çok beğendim, renkleri ve pastelliği beni benden aldı 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz