Dekorasyon Önerileri

2
142

Ev dekorasyonu ince ayrıntılarda gizlidir ve kişiden kişiye göre değişen kavramların birleşimi ile oluşturulur. Herkes yaşam alanını kendi tarzına uygun olarak dizayn eder iken bizde birkaç dekorasyon önerisi sunmak istiyoruz. Evinizi daha güzel ve modern bir yaşam alanına çevirmek için bu önerilerimize göz atabilirsiniz.

dekorasyononerileri

Evinizi daha sıcak ve samimi bir ortama çevirmek için renkli mobilyalar tercih edebilirsiniz. Renkli kırlentler, aksesuarlar ve duvar tabloları daha samimi bir ev ortamına sahip olmanızı sağlayacaktır.

dekorasyononerisi

L ve U şeklinde oturma odası takımları dekorasyon konusunda en çok tercih edilen mobilyalar arasında yer almakta. Hem küçük, hem de büyük salon ve oturma odaları için dekorasyon önerisi olarak bu mobilyalar tercih edilebilir. Renk olarak ise örneğimizde olduğu gibi mavi veya mor renge göz atabilirsiniz.

beyazdekorasyononerleri

Evinizi modern ve ferah bir şekilde dekor etmek istiyorsanız beyaz ve krem renkleri tercih etmelisiniz. Hem daha aydınlık, hem de huzur dolu bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz.

evdekorasyononerileri

Ev dekorasyon önerilerinde yoğunluk vermeniz gereken çalışmalardan biri de aksesuarlardır. Aksesuar olarak iç açıcı çiçekler kullanabilirsiniz. Eğer çiçeklere bakım yapacak kadar zamanım yok diyorsanız yapay çiçek kullanabilirsiniz.

sadeevdekorasyonu

Evinizin rahat ve modern bir görünüm kazanması için az eşya kullanılmasını öneriyoruz. Ne kadar az eşya ile ev dekorasyonu yapabilirseniz o kadar başarılı olacaksınız.

dekorasyonaksesuarlari

Dekorasyon önerisi olarak son olarak duvar raflarından bahsetmek istiyoruz. Hep kitaplarınızı, hem de aksesuarlarınızı sergileyebileceğiniz şık ve modern görünümlere sahip duvar raflarına evinizde yer vermelisiniz.

2 YORUMLAR

  1. Renkli mobilyalar bana çok boğucu geliyor. Yani boğucu derken dağınık kalabalık gibi sanki. Daha sade olanlar çok daha iyi bence. Renk katılacaksa aksesuarla katılması taraftarıyım ben. 🙂

    • Renkli mobilyaları ev dekorasyonunda göz yoruyor olarak kabul ediyorsunuz. Genellikle canlı renk tonlarını dekorasyon önerisi olarak berjer gibi tekli gruplarda kullanılmasını tavsiye edilir. Ama bu kalıpları sevmiyorum ben ?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz