Mudo Yemek Masası Modelleri

10
12663

Farklı tasarımlarıyla hem yemek odanıza hem mutfağınıza estetik bir görünüm katan mudo yemek masası modelleri ile özgün dekorasyonlar elde edebilirsiniz. İşlem görmemiş doğal ahşap görünümlü yemek masaları ile yemek odası dekorasyonunda orijinal tasarımlara yer verebilirsiniz. Sizler için seçtiğimiz modellerden bazıları mudo’nun kendi sitesinde de bulunmamaktadır. Sözü  fazla uzatmayarak mağaza ziyaretimiz sonucu seçtiğimiz mudo yemek masası modellerine hep birlikte göz atalım isterseniz.

mudo-yemek-masasi-modelleri

Eskitme görünümlü 6 kişilik mudo yemek masası. Masa tablasının alt kısmında gizli çekmeceler bulunmaktadır. Dilerseniz, peçete, masa örtüsü gibi serviste kullanacağınız eşyaları çekmecelere koyabilirsiniz. Böylelikle servis açarken sizlere kolaylık sağlayacaktır. Bu şekilde bir avantaj sunması çok hoş, fakat bilmiyorum sizde mi öyle düşünüyorsanız sandalyeler de daha sıcak tonlar tercih edilebilirdi.

mudo-yemek-masasi-modelleri-1

Alüminyum yüzeyli masa tablasıyla farklı bir tasarıma sahip, dikdörtgen 6-8 kişilik mudo yemek masası. Hurs masa olarak geçen bu ürünün fiyatı 1.837.50 TL’dir. Yemek odalarınızda otantik tasarımlara yer vermek istiyorsanız düşünebilirsiniz.

mudo-yemek-masasi-modelleri-2

Yemek odalarında ferahlık arayanlar için beyaz mudo yemek masası takımı. 4 kişilik ahşap yemek masası, çekirdek ailelere küçük alanlarda alternatif çözüm sunabilir. Dilerseniz mutfağınızda kullanabilirsiniz. Yemek masası, dayanıklığı ile bilinen meşe ağacı ve hasır kullanılarak üretilmiştir. Yemek masasının ölçülerine bakacak olursak eni 150 cm, boyu 77 cm, yüksekliği ise 76 cm olup corvus masa seti olarak geçen bu takımın fiyatı 2212,50 TL’dir.

mudo-yemek-masasi-modelleri-3

Rustik koleksiyonlar sevenler için, eskitme görünümlü yemek masası ve ahşap sandalyeler. Favori yemek masası takımım. Sandalyeleri ve masasıyla harika bir uyum içerisinde orijinal tasarım. Joy masa olarak geçen mudo yemek masasının fiyatı 3.450,000 TL’dir.

mudo-yemek-masasi-modelleri-4

Yuvarlak, 4 kişilik, küçük yemek masası. Yemek odası için küçük bir alan ayırdıysanız yada mutfağınız için düşünebileceğiniz mudo ahşap yemek masası. Yemek masası, olgun bir ağaç türü olan dişbudak ağacından yapılmıştır. Naturel bir renge sahip olduğu için her renk mobilyalara uyum sağlayabilir. Eni ve boyu 95 cm, yüksekliği ise 73 cm olan bu yemek masasının fiyatı 1.462.50 TL’dir.

mudo-yemek-masasi-modelleri-5

Sırada ise klasik ve şık bir tasarım var. Siyah koltuk ve sandalyelerle kombine edilen ahşap yemek masası. Masa ayakları ve alt tablasında siyah kullanılarak sandalyelerle uyum yakalanırken hafif eskitme görünümüyle yemek odası dekorasyonuna farklı bir hava katıyor. Yemek masası, sıcaklık ve neme karşı dayanıklı yapısıyla bilinen meşe ağacından yapılmıştır. Açılır, kapanır tasarımıyla pratik bir kullanım sunmaktadır. Louis masa olarak geçen bu yemek masasının ölçüleri, eni 230 cm, boyu 100 cm, yüksekliği ise 77 cm olup ortalama fiyatı 3.270.00 TL’dir.

mudo-yemek-masasi-modelleri-6

Ahşap ve beyaz kombinasyonundan oluşan 6-8 kişilik mudo concept yemek masası takımı. Yemek masasının ölçülerine bakacak olursak eni 220 cm, boyu 100 cm, yüksekliği 78 cm.

mudo-yemek-masasi-modelleri-7

Şimdiki model ise son zamanların modası olan işlenmemiş ağaç görünümlü yemek masası. Masa tablasının pürüzlü yüzeyinin oluşturduğu engel aynı boyda oturtulan cam ile ortadan kaldırılmış. Frozen masa olarak geçen yemek masasının ölçüleri en ve boy 150 cm, yüksekliği 75 cm olup fiyatı 6712,50 TL’dir. Bu tarz daha fazla yemek masası modeli görmek isterseniz rustik yemek masaları başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

10 YORUMLAR

  1. Selam 6’ncı resimdeki yuvarlak orta sehpa mudo nasıl satın alabilirim bulamadım hiçbir yerde çok güzel görünüyor yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum

    • Merhaba Pelin Hanım, internet mağazasından bakın bir de isterseniz. Yada mudo mağazasına gidip fotoğrafını gösterirseniz sizi daha doğru bilgilendirirler.

  2. Mudo’nun mobilyaları gerçekten çok güzel ama pahalı bir mağaza maalesef. Almak istediğim çok şey var oradan ama daha maliyeti düşük olanlara yöneliyorum ne yapalım 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz