İlginç Puf Modelleri

2
185

Bu puflarda otururken karnınız acıkacak ve yememek için kendinizi zor tutacaksınız. Birbirinden farklı ve tatlı ilginç puf modelleri ile evlerinizde tatlı bir dekorasyon oluşturabilir sevdiklerinize verebileceğiniz ilginç hediye fikirlerinden biri olabilir.

ilginc-puf-modelleri

Dediğim kadar var değil mi? Fotoğrafa bakınca canınız çekti of ne yalan söyleyeyim olsa da yesek diyorum ben. Tasarımcılar bizleri şaşırtan modeller sunmaya devam ediyor.

ilginc-puf-modelleri-1

Tasarımcı bütün gıdalardan ilham alarak farklı ve tatlı puf modelleri sunmaya çalışmış bizlere. Yemek masanızda bu tarz taburelere yer vermeniz misafirlerinizi şaşırtacak.

ilginc-puf-modelleri-2

Siyah ve beyaz puf modelleri ile evlerinizde hoş bir kombinasyon oluşturabilirsiniz. Balkonunuza, çocuk odanıza, salonunuza istediğiniz her yerde kullanabileceğiniz tasarımlar.

ilginc-puf-modelleri-3

Örgü puf modelleri ile salonlarınızı kışa hazırlayabilirsiniz. Küçük alanlar için oturma alanları yaratan farklı ve renkli puf modelleri ile salonlarınızda farklı bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

ilginc-puf-modelleri-4

Oturma odalarınıza kumpir puf ile ilginç fikirler sunmaya devam ediyoruz. 3 metre uzunluğunda, 2 metre genişliğindeki bu puf ile otururken konforun keyfini çıkaracaksınız. Tereyağ bile düşünülmüş bu puf modelinde. Tereyağlı yastık modelini ekleyerek her ayrıntıyı düşünmüş tasarımcı.

ilginc-puf-modelleri-5

Puf modellerimize tatlılarla devam ediyoruz. Renkli süngerlerle pasta süsü bile düşünülmüş bu puf modelinde. Biri bana böyle bir hediye verseydi hem çok şaşırırdım hem de çok hoşuma giderdi doğrusu. Bu tasarımlar alışık olduğumuz modellerden çok uzak yaratıcı beyinlerle buluşan puf modelleri.

ilginc-puf-modelleri-6

Bu ilginç puf modellerini ortaya çıkarırken aklınıza gelebilecek bütün yiyecekleri düşünmüş tasarımcı. Bu modellerin her biri evlerinizde eğlenceli oturma alanları oluşturmak için fikirler sunuyor. Umarım ilginizi çeken ve hoşunuza gidecek tasarımlar sunmuşuzdur.

 

 

 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz