Bank Sandalye Modelleri

4
1383

Yemek odalarımıza yeni yeni girmeye başlayan bank sandalyeler, yemek masalarına daha fazla kişinin oturmasına imkan sağlıyor. Yemek masalarında daha çok sandalyelerle beraber tercih edilen bank sandalyeler, yemek odalarınızda farklılık oluşturabiliyor. Sadece yemek odalarınızda değil farklı kullanım alanlarına sahip bank sandalye modellerine göz atalım isterseniz.

bank-sandalye-modelleri

Açık tonlarda ahşap yemek masanız varsa yemek odanızda ahşap, siyah minderli bank sandalye ile güzel bir uyum yakalayabilirsiniz. Bahçenizde de kullanabilir, üzerinde oturarak konforun tadını çıkartırken kahvenizi yudumlayabilirsiniz. İsterseniz şimdi yemek masasıyla bank sandalye kombinasyonuna bakalım.

bank-sandalye-modelleri-1

Ahşap oturma alanı ve beyaz poliamit plastik ayaklardan oluşan rustik bank. Bank sandalye tarzları küçük yemek odaları için alternatif çözümler sunuyor. Çünkü sandalyenin oluşturduğu kalabalığı oluşturmuyor.

bank-sandalye-modelleri-2

Bank sandalyeleri deri minderle kaplatarak modern yemek odası dekorasyonu sağlayabilirsiniz. Bank sandalye sayesinde yemek masanızda fazladan bir kişi daha ağırlayabilirsiniz.

bank-sandalye-modelleri-3

Yemek masalarınızda sadece bank sandalyelerden oluşan bir dekorasyon da sağlayabilirsiniz yada bir önceki modelimizde olduğu sandalyelerle beraber kullanarak farklılık yaratabilirsiniz.

bank-sandalye-modelleri-4

Tamamen ahşap yüzeylerden bank sandalye ve yemek masası tasarımı. Hepsi bir bütün içerisinde anlamlı parçalar, samimi ve sıcak duruyorlar.

bank-sandalye-modelleri-5

Bahçenize koyabileceğiniz tekerlekli kolçak tasarımına sahip, sırtınızı yaslamak için arka desteği olan bahçe bank modeli. Bahçenizde çiçeklerinizle uğraştıktan sonra yorgunluk kahvesi içebilir ve dinlenmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

bank-sandalye-modelleri-6

Uzunluğu ve farklı tarzıyla dikkat çeken orjinal metal bank. Gösterişli mimarilerde tercih edilen mekanı daha zengin gösteren farklı bir tasarım.

bank-sandalye-modelleri-7

Aynı renk ve farklı tarz bank ile kombine edilen ahşap yemek masası. Deri minderleriyle oldukça konforlu görünüyor. Fotoğraflardan anlaşıldığı üzere ahşap bank tasarımıyla daha sade yemek odaları elde edilirken deriler ile kombine edilerek isterseniz klasik isterseniz de modern yemek odası dekorasyonları elde edebilirsiniz.

bank-sandalye-modelleri-8

Beyaz sandalyeler ve beyaz minderlerle kombine dilen ahşap bank, modern yemek odası için alternatif çözümler sunuyor sizlere. Yemek odalarınıza bankları ekleyerek sizlerde farklı yemek odası dekorasyonlarına kapılarınızı açın.

Önceki İçerikKlasik Büfe Modelleri
Sonraki İçerikİlginç Puf Modelleri
Merhaba, 1988, Beypazarı/Ankara doğumluyum. 2005 yılında Ege Fen Fakültesi/Biyoloji bölümünü kazandım; bu bölümden 2010 yılında mezun oldum. Üniversite eğitimim boyunca Doğa Gözlem Topluluğu'na başkanlık ettim. Şimdi Gazi Üniversitesi Biyoloji bölümünde yüksek lisans yapıyorum. Aynı zamanda Yemek Odası adlı kuruluşun yöneticisiyim.

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz