Yemek Odasında Kitaplık

0
784

Kütüphane ve yemek odası iç içe. Raflar artık sadece kitapları taşımayacak onlar aynı zamanda yemek odası dekorasyonunda görev yapacak. Bir kütüphane ortamında yemek yeme hissi oluşturmak istiyorsanız seçtiğimiz modeller sizlere alternatif fikirler sunabilir.

Modern Yemek Odası ve Kitaplık

yemek-odasinda-kitaplik

Gri ve ahşap tonlarından oluşan modern yemek odası ve kitaplıktan oluşan hoş bir dekorasyon. Kitaplığın hemen önüne bir köşe koltuk atılarak rahat bir ortam oluşturulmuş. Hem yemeklerinizi yiyebileceğiniz hem de çay ve kahve içerek keyifle kitap okuyabileceğiniz bir ortam oluşturulmaya çalışılmış.

Beyaz Yemek Odası ve Kitaplık

yemek-odasinda-kitaplik-1

Beyaz yemek masası, siyah deri sandalyeler ve beyaz kitaplıktan oluşan yemek odası dekorasyonu. Sade, gözü yormayan ferah bir tasarım olmuş. Kitaplıkla yemek alanı mutfaktan bağımsız bir hale getirilmiş.

Konsol Üstü Kitaplık

yemek-odasinda-kitaplik-2

Konsolu alışık olduğumuz tarz dışında tamamlıyoruz. Aynalar, tablolar yada tabaklar yok bu sefer. Duvara monte edilebilir beyaz bir kitaplıkla tamamlıyoruz konsolu.Yemek masası ve sandalyelerde açık renk ahşap tonları tercih ederek dekorasyonu tamamlıyoruz.

Klasik Yemek Odası ve Kitaplık

yemek-odasinda-kitaplik-3

Cam yemek masası ve klasik siyah sandalyelerden oluşan klasik yemek odası. Ahşap kitaplıklar duvara sabitlenerek dekorasyon tamamlanmış. Raflarda sadece kitaplar kullanmanıza gerek yok yemek odası için seçtiğiniz aksesuarlarla süsleyebilirsiniz.

Yemek Odası ve Gri Kitaplık

yemek-odasinda-kitaplik-4

Bu yemek odasının rahatlatıcı rengini seviyorum. Kitapların renkleri bile gri. Beyaz aydınlatması ve farklı renkte sandalyelerle kombine edilen yemek alanıyla çok hoş görünüyor. Gri koltuk ve etrafında desteklenen yeşil metal şeritleri ve sandalyeyle etrafa serpiştirilen yeşil tonları ortamı renklendirmiş.

Rustik Yemek Odası ve Kitaplık

yemek-odasinda-kitaplik-5

Ahşap yemek masası ve banklardan oluşan yemek odası rustik kitaplık ile bütünleştirilmiş. Yemek masası süslemesinde doğal ağaç dallarına yer verilerek ortamın atmosferi bozulmamış. Bu yemek odasında bütün mobilyalar masif ahşap. Aydınlatma da bile abartıdan kaçılmış basit bir ampulle aydınlatma sağlanmış. Gördüğünüz üzere kitaplıklarla yemek odalarınızda daha yaratıcı tasarımlar elde edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz