Bahçe Masası İçin Örtü Modelleri

2
1312

Evinin bahçesinde yer alan masa için şık, modern ve kullanışlı bir masa örtüsü arayanlar için tekstil mağazaları ve IKEA gibi dekorasyon mağazalarında gördüğümüz birbirinden şık bahçe masası örtü modellerini bu yazımızda listeledik…

Bahçe Masası İçin Örtü Modelleri 1

Puantiye, modası hiç geçmeyen yazın vazgeçilmez desenlerinden. Masa örtüsünden sandalye minderine, kilimlerden aksesuarlara kadar balkon ve bahçe dekorasyonunda puantiyeyi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eğer bahçenizde renkli ve eğlenceli bir ortam yaratmak istiyorsanız, puantiyenin dinamik gücünden faydalanabilirsiniz.

Bahçe Masası İçin Örtü Modelleri 2

Sarı da bahçe dekorasyonunda sıkça kullanılan renklerden. Üzeri desenli bu sarı-beyaz masa örtüsü, bahçe masaları için ideal.

Bahçe Masası İçin Örtü Modelleri 1

Bahçe demek çiçek demek; o halde bahçe masası için örtü ararken, çiçek desenli modellere de göz atabilirsiniz.

Bahçe Masası İçin Örtü Modelleri 3

Yine çiçek desenli, bu kez baharı anımsatan papatyalar ile gökyüzünün rengi maviyi buluşturan renkli ve eğlenceli bir model.

Bahçe Masası İçin Örtü Modelleri 4

Mutfak ve bahçe masası örtüsünde farklı baskı ve desen seçenekleri arayanlar için iyi bir alternatif.

Bahçe Masası İçin Örtü Modelleri 5

Bahçe dekorasyonunda ahşap mobilya tercih edenlerdenseniz, masanın üzerini tamamen kapatan bir masa örtüsü yerine, resimdeki gibi bir runner da tercih edebilirsiniz.

Bahçe Masası İçin Örtü Modelleri 6

Yatay ve dikey çizgili masa örtüleri, bahçe dekorasyonu için her zaman vazgeçilmez olmuştur. Özellikle mavi-beyaz ya da yeşil-beyaz ikilisi, bahçe masası için masa örtüsünde tercih edebileceğiniz renkler.

Bahçe Masası İçin Örtü Modelleri 7

Bahçe dekorasyonunda cam bir masa tercih ettiyseniz, resimdeki gibi şeffaf desenli bir masa örtüsü de satın alabilirsiniz.

Bahçe Masası İçin Örtü Modelleri 8

Renkli çiçeklerle çevrili bir bahçede yer alan bir masa için yine renkli bir bahçe masa örtüsü tercih etmek gerekiyor.

Ayrıca şunları da beğenebilirsiniz;

Bahçe Masası İçin Örtü Modelleri 9 Bahçe Masası İçin Örtü Modelleri 10 Bahçe Masası İçin Örtü Modelleri 11

2 YORUMLAR

  1. Etnik desenli olan çok hoşuma gitti. Ama ben ahşap masa kullanıyorum bahçemde ve gerçekten runner kullanmak masayı daha şık ve güzel gösteriyormuş. Kolaylık olsun diye dümdüz masa örtüsü seriyordu, güzel bir fikir oldu benim için. Teşekkürler 🙂

    • Runner ben yemek masasında çok seviyor ve kullanıyorum. Masanın kendi dokusunun da dekorasyona dahil edilmesini seviyorum galiba ?.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz