Bahçe Salıncak Modelleri

2
2930

Bahçe salıncak modelleri, son yıllarda hem bahçe dekorasyonu için, hem balkon dekorasyonu için hemde teras dekorasyonu için en çok kullanılan mobilyalar arasında yer alıyor. Bahçe salıncakları artık tavandan asılan bir ipin ucuna takılmış tek kişilik bir tahtadan oluşmuş salıncaklar olmaktan çok öte hem daha dekoratif hem de kurulumu kolay, son derece konforlu mobilyalar haline dönüştü.
Bahçe Salıncak Modelleri 1

Tek kişilik bahçe salıncakları arasında en çok satılan model, ferforje salıncak modelleridir. Zira hem çok sağlam, hem de çok dekoratif görünüyor. Bu ferforje bahçe salıncakları tek kişilik üretilmesine rağmen ortalama 130 kg ağırlık taşıyabiliyor.

Bahçe Salıncak Modelleri 2

İki kişilik bahçe salıncakları arasında üzeri şemsiyeli, ahşap salıncaklar çok talep görüyor. Hem modern hem de konforlu bir bahçe mobilyası almak isterseniz bu tür ahşap iki kişilik bahçe salıncaklarından alabilirsiniz.

Bahçe Salıncak Modelleri 3

Ahşap bahçe salıncakları için son yıllarda mobilya firmaları sehpa görevi gören tasarımlar sergilemeye başladılar. Bahçe salıncağının iki tarafında monte edilen ahşap parçalar salıncağınızda sallanırken çayınızı, kahvenizi, kitabınızı, telefonunuzu koyabileceğiniz bir aparat monte ediyorlar.

Bahçe Salıncak Modelleri 4

İki kişilik ferforje bahçe salıncakları ise uzun yıllar güvenle kullanılabilecek, son derece kaliteli ve konforlu bir mobilya. Uzanma salıncağı olarak da kullanılan bu modelleri güneşlik monte ettirmeden kullanılması açısından çok tercih ediliyor.

Bahçe Salıncak Modelleri 6

Hem dekoratif hem konforlu bir bahça salıncağı isterseniz, tamamen ferforjeden yapılmış, tavandan asılan, kapsül bahçe salıncaklarını tercih edebilirsiniz. Ebatları sebebiyle balkon veya teras tavanına da asılarak kullanılabilen bu bahçe salıncakları bu yılın en çok satılan modeller arasında yer alıyor.

Bahçe Salıncak Modelleri 7

2 YORUMLAR

  1. O salıncakların adının ferforje olduğunu bilmiyordum, bir şey öğrenmiş oldum sayenizde teşekkürler. Ve ben çok severim o tarz salıncakları, klasik olanlardansa ferforje model daha hoş duruyor. Tabi diğerlerine göre daha az kişilik ama olsun 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz