Beyaz Yemek Odası

0
739

Beyaz mobilyalar çok çabuk kirlenen mobilyalar olduğu halde en çok tercih edilen gruptur. Çünkü hem evimizi ferah gösterir hem de modası hiçbir zaman geçmeyen renk olduğu için çok tercih edilmektedir. Bu yüzden bugün ki yazımızda, Türkiye tasarımı olan beyaz yemek odasını tanıtmak istiyoruz.

beyaz-yemek-odasi

Beyaz açılabilir yemek masası, beyaz sandalyeler, beyaz vitrin, beyaz konsol ve konsol aynasından oluşan modern beyaz yemek odası takımı. Beyaz yemek masasını anlatarak yemek odası takımını anlatamaya başlayalım isterseniz.

Beyaz Yemek Masası

beyaz-yemek-odasi-1

Yemek masası meşe ağacından üretilmiş ve masa yüzeyinde akrilik boya kullanılmıştır. Bu yüzden çizilmeye karşı dayanıklıdır. Yemek odası takımıyla uyumlu olan ahşap ayaklardan oluşan sandalyeler kullanılarak kombine edilmiştir.

SAM_1197SAM_1199

6 kişilik yemek masasında tek saklı kitabe bulunmaktadır. Uçta bulunan saklı kitabesi açıldığı takdirde 8 kişilik olarak da kullanılabilmektedir.

Yemek Masası Ölçüleri

Genişliği: 2000 cm

Yüksekliği: 770 cm

Derinliği: 900 cm

Modül ölçülerimizi de verdikten sonra biraz da konsol ve vitrinden bahsedelim isterseniz. Sırayı bozmayalım ve beyaz konsolla başlayalım.

Beyaz Konsol

beyaz-yemek-odasi-5

Parlak krem ve ahşap yüzeyli beyaz meşe renk kombinasyonu yapılarak oluşturulan konsolda, iki adet kapaklı dolap ve dört adet çekmeceden oluşmaktadır. Çekmecelerde özel frenli menteşe ve ray sistemi kullanılmıştır. Bu sistem çekmecelerin daha yavaş kapanmasını sağlıyor. Ayrıca çekmecelerde doğal ahşap kulplar kullanılmış ve füme renk, led aydınlatmalı konsol aynasıyla tamamlanmıştır. Son olarak da beyaz vitrinden ve yemek odası takımın fiyatından bahsedip bitirelim isterseniz.

Konsol Ölçüleri

Genişliği: 1790 cm

Yüksekliği: 810 cm

Derinliği: 460 cm

Beyaz Vitrin

vitrin

Konsol aynasında bulunan led aydınlatma sistemi vitrinde de bulunmaktadır. Vitrinin orta bölmesinde cam kapak kullanıldığı için istediğiniz eşyalarınızı sergileyebilirsiniz. Vitrinin alt bölümü kapaklı dolap şeklinde dizayn edilmiştir ve diğer ünitelerde kullanılan ahşap kulplar kullanılmıştır. Yine konsolda bulunan özel frenli menteşe ve ray sistemi vitrin kapaklarında da kullanıldığı için yavaş kapanmasını sağlıyor. Ölçülerine ve bu yemek odası takımının fiyatına bakalım bir de isterseniz.

Vitrin Ölçüleri

Genişlik: 606 cm

Yükseklik: 1650 cm

Derinlik: 450 cm

Yemek Odası Fiyatı: 4900 tl

Ayrı ayrı ürünlerin fiyatını merak ediyorsanız eğer aşağıdaki gibidir.

Yemek Masası Fiyatı: 1320 tl

Konsol Fiyatı: 1300 tl

Konsol Aynası Fiyatı: 338 tl

Vitrin: 718 tl

Sandalye 4 adet Fiyatı: 305 tl

Modern beyaz yemek odası takımı hakkında söyleyeceklerimiz bu kadar. Ürün hakkında merak ettiğiniz her soruyu sorabilirsiniz. Elimizden geldiği kadar sizler için cevaplamaya çalışırız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz