Vintage Sehpa Tasarımları

0
576

Vintage parçalar artık paha biçilmez. Çünkü vintage mobilyalar bugünün popüler mobilyalarıdır. Seçtiğimiz ahşap ve metal vintage sehpalar ile vintage dekorasyon oluşturabilir, hatta bazılarını sizlerde evlerinizde uygulayabilirsiniz. Vintage sehpa modelleri ile misafirlerinizi şaşırtabilir ve ikramlarınızı sunabilirsiniz.

vintage-sehpa-tasarimlari

Dekoratif vintage sehpayı salon yada oturma odanıza koyabilir, üzerini aksesuarlar ile süsleyebilirsiniz. Çekmecelerinde eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Eminim valiz modeli bu sehpa herkesin ilgisini çekecektir.

vintage-sehpa-tasarimlari-1

Eski annenizden yada büyüklerinizden kalan sehpalara eskitme tekniği uygulayarak şekildeki gibi vintage sehpa elde edebilirsiniz. Hem evinizdeki eşyalarınızı değerlendirmiş hem de mobilyanızı yenilemiş olursunuz. Eskitme tekniğinin nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorsanız ahşap eskitme nasıl yapılır ? başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

vintage-sehpa-tasarimlari-2

Klasik bir koltuğunuzun yanına sarı metal ayaklardan oluşan sehpa ile kombin yapabilirsiniz. Misafirlerinize ikramlarınızı bu sehpa ile şık bir şekilde sunabilirsiniz.

vintage-sehpa-tasarimlari-3

Masif ahşaptan üretilmiş, taba rengi metal ayaklardan oluşan bu sehpa modeline lake cila uygulanmıştır. Bu sehpa modelini evmanya’da bulabilirsiniz.

vintage-sehpa-tasarimlari-4

Yine evmanyadan farklı bir sehpa tasarımı. Mdf üzeri doğal ceviz kaplı sehpanın sehpa tablasının bir yüzeyinde 5 mm kalınlığında füme temperli cam kullanılarak farklı bir görünüm elde edilmiştir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz