Balkon Dekorasyonu

13
2638

Havaların ısınması ve günlerin uzaması ile evlerden kendimizi yavaş yavaş balkonlara atmaya başladık. Balkon deyip geçmemek lazım. Çünkü bahçeli bir eviniz yoksa yaz geldiğinde en fazla vakit geçirdiğiniz alan birden balkonunuz olur. En fazla vakit geçirdiğiniz alanlarda yeni düzenlemeler yapıp daha keyifli ve eğlenceli bir zaman geçirmeye ne dersiniz? Kendi balkonunuza uygun bir dekorasyon seçin ve sezonu açın.

balkon-dekorasyonu

Balkonunuzda keyifle kitabınızı okuyabileceğiniz, zevkle yemeğinizi yiyebileceğiniz şirin bir balkon dekorasyonu yapabilirsiniz. Yeşil beyaz bir kilim, siyah beyaz puf ve yastıklar, hasır bir koltuk, beyaz minder ve sehpa ile dekore edilmiş güzel balkon tasarımı.

balkon-dekorasyonu-1

Pembeli sarılı balkon çiçekleri, beyaz ahşap masa sandalye seti ve renkli minderlerle dekore edilmiş balkon dekorasyonu. Zeminde ahşap seçimler yaparak doğal bir atmosfer yakalayabilirsiniz. Arkadaşlarla hoş muhabbetler, buz gibi limonatalar ve nefis kurabiyeler balkonunuz bunun için hazır.

balkon-dekorasyonu-2

Demir bank, ahşap masa ve sandalye, renkli kilim ve minderiyle dekore edilmiş su yeşili balkon dekorasyonu. Sandalyelerde su yeşili minderler kullanılarak renk ön planda tutulabilir. Tabi ki süslemede balkon çiçekleri unutmuyoruz.

balkon-dekorasyonu-3

Dar ve uzun dikdörtgen küçük balkonlar için güzel bir tasarım. Yuvarlak küçük bir masa, bir kaç tane sandalye, fenerli mumluklar ve top aydınlatmalarla dekore edilmiş güzel romantik balkon tasarımı. Yorgun argın iş çıkışı eve geliyorsanız bir de bakmışsınız balkonda romantik bir masa mutlu son 🙂

balkon-dekorasyonu-4

Otantik tabureler, basit ahşap bir masa, beyaz bir tabure ve koltuk, renkli küçük bir paspas ile dekore edilmiş şirin balkon dekorasyonu.

balkon-dekorasyonu-5

Dikdörtgen ve küçük balkonlar için camlı balkon dekorasyonu. Beyaz sehpalar, balkon çiçekleri, morlu lilalı kilim ve minderle yakalanan hoş bir kombinasyon.

balkon-dekorasyonu-6

Geniş ve büyük bir balkonunuz varsa sadece oturma alanında küçük bir veranda düşünebilirsiniz. Sarı küçük bir büfe, renkli yer minderleri, duvarda bitkiler ve bahçe çiçekleriyle sıcacık bir bahçe dekorasyonu.

balkon-dekorasyonu-7

Benim çok küçük ve kare bir balkonum var diyorsanız, hiç sızlanmanıza gerek yok. Hemen küçük bir kilim atın balkonunuza, mavi bir sehpa, balkon çiçekleri, siyah bir sandalye ve renkli yastıklarla dekore edilmiş balkon dekorasyonu yapabilirsiniz.

balkon-dekorasyonu-8

Dekorasyon amaçlı kullanılan saksılar, balkon çiçekleri, fener mumluklar, ahşap sehpa ve sandalye, led aydınlatma ve mor bir kilimden oluşan romantik balkon dekorasyonu. Balkonuna otur ve ışıkların içine bırak kendini, ruhunun özgürce dansını izle şimdi.

balkon-dekorasyonu-9

Salaş balkon dekorasyonları bana göre değil diyorsanız, bu dekorasyon sizin tarzınız. Küpürlü beyaz balkon perdeleri, hasır tekli koltuklar, beyaz minderler ve şık bir avize ile dekore edilmiş zarif camlı balkon tasarımı.

balkon-dekorasyonu-10

Benim balkonum sandığınız gibi değil çok küçük diyorsanız size önerecek güzel bir fikrimiz var. Sandalyeler, tabureler ve koltuklardan uzak yer minderleri. İki büyük yer minderi bide sırtınıza balkonunuz küçücük bile olsa hayat kurtaracaktır. Minderler üzerine atılan bir şalla biraz modern dokunuşlar, mumlarla romantizm ekleyebilirsiniz. Genel aydınlatmada küçük bambu armatür, dekoratif yastıklarda koyduk mu balkon dekorasyonu hazırdır.

balkon-dekorasyonu-11

İkili krem koltuk ve minderler, beyaz masa, sandalye ve yastıklar, balkon çiçekleri ve top aydınlatmalarla tasarlanmış balkon dekorasyonu. Balkon zemininde son yıllarda çok moda olan geçmeli ahşap yer karosu tercih edebilirsiniz.

balkon-dekorasyonu-12

Düşük bütçeyle dekore edilmiş şirin bir balkon tasarımı. Eski sağlam sebze kasaları, battaniye, pembiş yastıklar, renli bir kilim ve bahçe çiçeklerinden oluşan balkon dekorasyonu.

balkon-dekorasyonu-13

Olmazsa olmaz balkon çiçeklerimiz, yeşil beyaz tonlarında bir kilim, tahta zemin, hasır sandalyeler, kırmızı dekoratif bir mangal, hasır bahçe mobilyalarından oluşan balkon dekorasyonu.

balkon-dekorasyonu-14

Bu balkon dekorasyonu Fransız balkonlardan sonra galiba görebileceğiniz en küçük balkon dekorasyonu. Bebek mavisi ahşap iki kişilik masa sandalye setiyle dekore edilmiş şirin bir tasarım.

balkon-dekorasyonu-15

Pembe masa ve sandalyeleri renkli kilimiyle tatlı bir balkon dekorasyonu. Sade ve şirin.

balkon-dekorasyonu-16

Renkli ampuller, yeşil bir sandalye ve beyaz yemek masasıyla küçük ve şirin bir balkon dekorasyonu.

balkon-dekorasyonu-17

balkon-dekorasyonu-18

balkon-dekorasyonu-19

Manzaranın keyfini çıkarırken uyuklayabileceğiniz güzel bir köşe. Yaz renkleriyle sıcacık bir balkon dekorasyonu.

balkon-dekorasyonu-20

13 YORUMLAR

  1. Merhaba arkadaşlar balkonuma pembe sandalye masa takımı düşünüyorum. Pembeli beyazlı bir kilim aldım onu kullanacağım. Fakat sandalye minderleri konusunda kararsızım. Açık yeşil nasıl olur sizce.

  2. sade, şık ve çiçeklerle donatılmış balkonları çok severim. Kendi balkonum da öyledir. Yaz yaklaştıkça birkaç renk katarım, kışa doğru da soğuk renklerle kullanırım. Balkonumda değişiklik yapmak benim için bir hobi gibi. Balkonları evden ayrı birer bölge gibi görüyorum ve çok seviyorum 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz