Cam Sandalyeler

0
1031

Merhaba dekorasyon sevenler, bugün sizlere alternatif olabilecek cam sandalyeler sunacağız. Cam yemek masaları ile hepimiz karşılaşmışızdır. Fakat cam sandalyeler pek de alışkın olduğumuz mobilyalar değildir. Çünkü cam, çabuk kırılan bir malzeme olduğu için üreticiler ve tüketiciler tarafından çok tercih edilmez. Teknolojinin ilerlemesiyle cam sanayisi gelişmiş ve temperli cam üretilmiştir. Temperli cam, sıradan cama kıyasla, hem temizlenmesi daha kolay hem de daha dayanıklıdır. Ayrıca cam mobilyaları, istediğiniz yere koyabilirsiniz, güneş alma, renk atma gibi problemlerle karşılaşmazsınız. Bu bilgilerden sonra cam sandalye tasarımlarına göz atalım isterseniz.

cam sandalye

Oval sandalye arkalığı ve temperli cam iskeletinden oluşan zarif cam sandalye. Yemek odanızda çok yer kaplamaz, bu yüzden küçük alanlar için en iyi seçim.

kırmızı sandalye

Sandalye ayaklarında çelik, koltuk kısmında ise dikdörtgen ve kırmızı temperli cam kullanılarak oluşturulan zarif sandalyeleri siyah cam yemek masası ile kombin yapabilirsiniz.

zarif cam sandalye

İtalyan tarzı, muhteşem olduğu kadar benzersiz bir cam sandalye tasarımı. Tasarımda kertenkele derisi izlenimi verilmeye çalışılmıştır. Bu sandalye tasarımı ile yemek odanıza eklektik bir hava verebilirsiniz.

kırmızı cam sandalye

Kırmızı oturma yeri ve cam iskeletten oluşan, kolçaklı zarif sandalye ile modern bir hava oluşturun. Cam sandalyelerinizi illa cam yemek masası ile kombin yapmak zorunda değilsiniz. Beyaz veya renkli lake yemek masaları ile de kombin yapabilirsiniz.

rustik cam sandalye

Akrilik tarafından verilen zerafet ve incelikle işlenmiş ahşap pürüzlüğü birleştirilerek oluşturulan, olağanüstü tasarım ile evinize rustik bir hava verebilirsiniz. El yapımı rustik cam sandalye tamamen çevre dostudur.

cam-sandalyeler-5Siyah deri minderlerle tamamlanmış, beyaz yemek masası ile kombine edilmiş cam sandalye ile evinize modern bir görünüm katın. Umarım ilginç, modern ve zarif cam sandalyelerle sizlere alternatif oluşturabilecek tasarımlar sunmuşuzdur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz