Çuval Bezinden Runner Fikirleri

8
3761

Çuval bezi, rustik ve romantik ev dekorasyonu sevenlerin rahatlıkla kullanabileceği bir kumaştır. Çuval bezini farklı şekillerde süsleyerek oldukça uygun bir bütçeyle runner yapabilir, masalarınızı el emeği örtülerle yenileyebilirsiniz. Şimdi dilerseniz sizler için seçtiğimiz çuval bezinden runner modellerine bir göz atalım.

Çuval Bezinden Runner Fikirleri 1

Çiçek, yıldız, kelebek gibi çeşitli nesnelere çuval bezini kumaş boyası ile boyayarak yeni bir runner elde edebilirsiniz.

Çuval Bezinden Runner Fikirleri 1

Evde eski dantelleriniz varsa değerlendirmeniz için gerçekten güzel bir geri dönüşüm projesi. Çuval bezin ortasına şekildeki gibi danteli dikebilir, romantik bir masa dekorasyonu elde edebilirsiniz.

Çuval Bezinden Runner Fikirleri 1

Çuval bezinin kenarlarına şekildeki gibi güller yapıştırabilir, ortasını da dantel ve kumaş parçalarıyla süsleyebilirsiniz. Bu gülleri yapmak için artan kumaş parçalarını kullanabilirsiniz. Evinizdeki bütün artan ve eskileri aynı anda değerlendirebileceğiniz güzel bir geri dönüşüm projesi.

Çuval Bezinden Runner Fikirleri 1

Sevdiğiniz renklerde artan saten kumaş parçalarını şekildeki gibi çuval bezin uç kısımlarına dikerek farklı bir runner modeli yapabilirsiniz. Hatta kumaş parçasını düz dikmek yerine kumaşa şekil verdikten sonra dikebilirsiniz.

Çuval Bezinden Runner Fikirleri 1

Kumaşa şekil vermekten kastım bu runner modelinde olduğu gibi kumaşı büzgü yaptıktan sonra çuval bezinin uç kısmına dikerek güzel ve ucuz bir runner elde edebilirsiniz. Bildiğiniz üzere artık çuval bezinden runner, amerikan servisler, masa örtüleri, peçeteler son zamanlarda moda olmaya başladı. Sizde bu runner modellerinden beğendiğinizi seçerek oldukça uygun bir bütçeye dekorasyon trendlerini evinize yansıtabilirsiniz.

Çuval Bezinden Runner Fikirleri 1

Çuval bezinin dantellerle süslendiği farklı bir model. Danteli ortası yada uç kısımları yerine şekildeki gibi kenarlarına da dikebilirsiniz. Eski eşyalarınızı değerlendirebileceğiniz daha fazla fikir görmek isterseniz geri dönüşüm projeleri kategorimizdeki diğer yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

8 YORUMLAR

  1. Büzgü ve dantel modeli çok hoşuma gitti lakin daha o kadar becerikli değilim. Büyük ihtimalle bunun için annemden yardım isteyeceğim teşekkür ederim sizlere.

  2. Büzgü ve dantel modeli çok hoşuma gitti lakin daha o kadar becerikli değilim. Büyük ihtimalle bunun için annemden yardım isteyeceğim teşekkür ederim sizlere.

  3. Çuval bezi çok kullanışlı değil mi sizce de ya? Runner da çok güzel olabiliyormuş çuvaldan. Böyle hasır ve benzeri şeyleri çok severim zaten, birçok şeye de yakışıyor. Tebrik ederim çok yaratıcı olmuşlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz