En Güzel Balkon Dekorasyonları

1
763

En Güzel Balkon Dekorasyonları
Ev dekorasyonu içinde son yıllarda en çok önem verilen mekanlardan biride balkon dekorasyonları. Bugün sizlere en güzel balkon dekorasyonları elde etmeniz için bir kaç dekorasyon fikri sunacağım.

En güzel balkon dekorasyonları (1)

Dekoratif Balkon Mobilyaları
Siz de benim gibi balkonda uzun vakit geçirmeyi seviyorsanız, balkon dekorasyonu yaparken kullanacağınız balkon mobilyaları, balkon aksesuarları hem dekoratif olsun hem de konforlu olsun. Üstelik öyle çok pahalı balkon mobilyaları veya aksesuarları almanıza da gerek yok. Evinizde kullanılmayan eşyaları bile dekoratif aksesuarlara dönüştürerek harika bir balkon dekorasyonu elde edebilirsiniz.

En güzel balkon dekorasyonları (2)

Balkon Zemin Döşeme

Balkon zeminine ahşap lamine parke döşetebilirsiniz. Ancak yağmur veya yıkama sonrası kabarmasından korkuyorsanız, ahşap laminant parke görünümlü fayans modelleri var onlardan döşeterek en güzel balkon dekorasyonları arasında yer alabilirsiniz. Ben kendi balkonuma raf sistemi koydurdum, internetten çok ucuz fiyata alabiliyorsunuz.

En güzel balkon dekorasyonları (3)

Balkon Çiçekleri

Bunun yanında çiçeklerle de son derece rahat ve dekoratif bir balkon elde edebilirsiniz. Benim gibi canlı çiçek bakımı bir türlü yapamayan biriyseniz, yapay çiçeklerle balkon dekorasyonuna renk katabilirsiniz. Bunun yanında led aydınlatmalar kullanarak balkon aydınlatmasına farklı bir tarz katabilirsiniz.

En güzel balkon dekorasyonları (4)

Balkon Raf Sitemleri

Demonte mobilya olarak adresinize geliyor ve kendiniz bir çekiç yardımıyla duvara bir kaç dakikada monte ediyorsunuz. Ardından minik saksılara konmuş yapay çiçekleri rafa takıyorsunuz.

En güzel balkon dekorasyonları (5)

Renkli Balkon Sandalyeleri

Ben ufak balkonuma koydum tahta sandalyeleri kendim renk renk boyadım ve renkli minik yastıklar, minderle ile kombine ettim. Böylece hem ekonomik hem de çok dekoratif bir balkon elde ederek mahallenin en güzel balkon dekorasyonları arasında girdim.

En güzel balkon dekorasyonları (6)

1 Yorum

  1. Balkon zeminde ahşap kullanmak riskli olur mu sizce. Balkon su alırsa nası olur. Ya da özel olarak balkonlar için ahşap zemin parkeleri yapılıyor mu. Ben hiç bilmiyorum da bu konuları, önerileriniz önemli 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz