Ev Dekorasyonunda Raf Modelleri

4
4128

Son zamanlarda ev dekorasyonu için kullanılan dekoratif detaylardan biri de, dekoratif raf modelleri. Üstelik ilk zamanlar sadece salon dekorasyonu için kullanılırken, son bir kaç yıldır ev dekorasyonu içinde hemen her odada duvar raf sistemleri kullanılmaya başlandı. Mutfak rafları, koridor rafları, yatak odası rafları, çocuk odası rafları, banyo rafları hemen hemen bütün odalarda hatta balkonlarda bile dekoratif raflar kullanmak mümkün.

Ev Dekorasyonunda Raf Modelleri 2

Banyo duvarına bu şekilde cam raflar yaptırarak, daha kullanışlı bir banyo dekorasyonu elde edebilirsiniz. Benim gibi ufak banyo dekorasyonu için fikirler arıyorsanız ve banyo dolabınız yoksa kesinlikle bu cam raflar modellerinden, banyo duvarlarına bir kaç ten monte ettirin. Hem daha dekoratif bir banyo elde ediyorsunuz hem de banyo malzemelerini koyacak yeriniz oluyor.

Ev Dekorasyonunda Raf Modelleri 3

Bomboş bir koridor sahibiyseniz, koridor duvarına bu beyaz ahşap raflardan yaptırabilirsiniz. Bu raflara aile resimlerinizi, çiçeklerinizi, ev aksesuarlarınızı koyabilirsiniz. Sadece yerden en azından 1.70 cm yüksekte olsun ki, çocuklarınızın gelip geçerken çarpma riski olmasın. Ev Dekorasyonunda Raf Modelleri 4

Çocuk odası veya genç odası için duvar dekorasyonu tasarlarken bu tip kutucuklar halinde dekoratif raflar kullanabilirsiniz.

Sade renk mobilyalar ile döşenmiş oturma odasına, duvar dekorasyonu hareketlensin diye bu model bir raf sistemleri kurdurabilirsiniz. Her birinin farklı renklerde olduğu bu duvar rafları hem dekoratif hemde oldukça kullanışlı.

Ev Dekorasyonunda Raf Modelleri 6

Salon dekorasyonu için kullanacağınız duvar rafları, şayet tv çevresine monte edilirse şık bir tv ünitesi görüntüsüne dönüşebilir.

Ev Dekorasyonunda Raf Modelleri 7

4 YORUMLAR

  1. Raf modellerinin tamamına bayıldım. Hepsi birbirinden şahane modeller… Yeni trend bu zaten eskisi gibi vitrin ya da diğer takımlar kullanılmıyor. Böylesi hem daha sade ve daha şık…

  2. Raf kullanmayı ben de çok seviyorum, eve hareketlilik katıyor bence. Bu modellerde pek bir güzel gözüküyor. Özellikle harfli olanı çok sevdim. Eşimin ve kendimi baş harfleri şeklinde bir raf yaptırabilirim belki evimize. Fikirler için çok teşekkürler 🙂

    • Yorumlarınız için teşekkür biz teşekkür ederiz ?. Raf kullanmak özellikle küçük ev dekorasyonunda güzel çözümler sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz