Klasik Beyaz Yemek Odası

0
286

Klasik tarz sevenler için, şıklığı, sadeliği ve klasikliği bir arada sunan, 2014 tasarımı olan bembeyaz bir yemek odası takımı. Şık motifler, metal işlemeler ve özel tasarımıyla dikkatleri çeken, yemeklerinize yeni tatlar getirecek bir yemek odası.

SAM_1158

Beyaz yemek masası, deri sandalyeler, beyaz vitrin, konsol ve gümüşlükten oluşan zarif takımı anlatmaya, klasik yemek masasıyla başlayalım isterseniz.

Klasik Beyaz Yemek Masası

Yemek masası, çift kitabeli olup ister biri, isterseniz ikisi açılarak 10 kişilik olarak da kullanılabilir. Genişliği açıldığı taktirde 238.80 cm, derinliği 90 cm ve yüksekliği 78 cm dir. Sandalyeler, deri olup kolaylıkla temizlenebilir. Deriyi biliyorsunuz, yakmadıkça uzun yıllar kullanabilirsiniz.Temizliğinde dikkat etmeniz gereken şey, deterjan ve çamaşır suyu kullanmamalı, temizliği nemli, sabunlu temizlik bezi ile yapılmalıdır.

Klasik Beyaz Konsol

SAM_1160

Metalik görünümlü kulplardan, lükens ayaklardan, aynı klasik metal motiflerin kullanıldığı estetik bir görünüm katan elips aynadan, 2 kapak ve 3 çekmeceden oluşan şık klasik beyaz konsol.Konsol çekmecelerinde ve kapaklarında daha yumuşak kapanmasını sağlayan stoplama mekanizması kullanılmıştır.

Klasik Beyaz Vitrin Ve Gümüşlük

SAM_1161SAM_1162

 

Vitrin ve gümüşlükte led aydınlatma kullanılarak görsel açıdan zengin bir görünüm sağlanmıştır. Vitrin ve gümüşlük kapaklarında temperli cam kullanıldığı için normal camlara göre daha dayanıklıdır. Klasik Yemek odası takımının diğer ünitelerinde de bulunan lükens ayakları sayesinde temizlik yaparken kolaylık sağlamaktadır.Son olarak fiyatına baktığımızda;

Yemek Odası Fiyatı: 6.650 civarıdır.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz